Yasal Hak

Yasal Haklar-Telif Hakları
  Naber Blog'a  hoş geldiniz.Sitemizdeki resim,bilgi vb. içeriklerin hepsi Naber Blog'a aittir. Sitemize giriş yaptığınız andan itibaren aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız. Kurallara uyulması zorunludur. Aksi takdirde yasal yaptırımlar uygulama hakkı Naber Blog'a ait olup sahip olduğu bütün haklar ise saklıdır. 

İçerikleri alıp kullanırken: Naber Blog'da yer alan yazıların ve görsellerin tüm hakları saklı olup bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların alttaki şartların yerine getirilmesi halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

Kullanım Şartları: İçerikler basılı veya sanal olmaksızın yayınlandığı adreste Naber Blogun linki ya da adı bulunmalıdır.

- Bu yazı Naber Blog'dan alınmıştır.

- Kaynak: NaberBlog.com

Eğer üstteki şartlar kabul edilmeyip uygulanmazsa 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır.

Yorumlar: Naber Blog'a eklenen yorumları her kullanıcı kendi özgür iradesi ile yazmaktadır.Ayrıca Blogger yorum kısıtlaması yapmadığından yorumlardan doğabilecek, ya da doğacak her türlü suç yorumu yazan kullanıcıya aittir. Naber Blog sorumlu değildir.Yazılım: Naber Blog, Blogger altyapısına sahip olup, Blogger'ın hazır temalarından  HarikalarTic. Temasını kullanmaktadır. Sonradan eklentiler ve düzenlemeler ile geliştirilmiştir. Tema çok istenir ise , belirli bir ücret karşılığı satılabilir.

Gizlilik Politikası
Naber Blog kişisel bilgilerinizi korur. Asla başkaları ile paylaşmaz.Sitemizde bulunduğunuz süre zarfı boyunca güvendesiniz.