Windows Lisansınızın süresi dolacak uyarısı ve düzeltme

 

      Herkesin bildiği gibi dünyada en çok kullanılan bilgisayar yazılımı Windows'tur.
Ancak her firmanın hatası vardır, aslında buna pek hata denmez, direk para gözlülük de denilebilir.
Çünkü eğer bir Windows işletim sistemli bilgisayar aldıysanız size içinde Windows yüklü olarak gelir.Ardından yaklaşık 1 ya da 2 yıl sonra bizden Windows'u aktivasyon yapmamızı ister. 

Birçok kişide aktivasyon kodu yoktur. Ya da bilgisayarınızı yakın zamanda fabrika ayarlarına getirdiyseniz de belli bir süre sonra yine aktivasyon kodu ister. Bunu çözmek aslında çok basit. 
Yapmanız tek gerekn size aşağıda vereceğim linki indirmeniz olacaktır ancak her şey den önce sizi uyarayım. 
Link ten indireceğiniz program bilgisayarınızı windows sistemine kayıt eder. Bu nedemek diye sorarsanız bu şu demek. Windows un izni dışında yapılan bir işlem olduğundan sizin Anti-Virus programınz(varsa) ya da WindowsDefender ınız (her bilgisayarda vardır)sizi uyarır ve programı siler. Ancak bu linki indirip kurmanız bilgisayarınız için hiç tehdit değildir.Kısacası linki indirmeden önce koruma programlarınızı 5dakikalığına devre dışı bırakın. 
Sonra RAR dosyasını açın ardından KMS yazan programı çalıştırın ve her şeye tik koyarak ileri deyin, sonra o kendisi çok hızlı (yaklaşık 5saniye) bir şekilde dolacak ve dolduğunda kapamanız gerekecektir. Artık Windowsunuz Orijinal bir işletim sistemine sahip! yine normal bir bilgisayar gibi güncellemeler gelecektir. Dilerseniz bu işlemlerden sonra programı silebilirsiniz. Buarada Anti-Virus programlarınızı açmayı unutmayın!


LINK: https://www.filedropper.com/activation1

Yorum Gönder

3 Yorumlar

 1. Selamün aleyküm kardeşleriiim sizleri çok seviyorum

  YanıtlaSil
 2. saol oh be sonunda gitti şu sağ alttaki windowsu etkinleştir yazısı

  YanıtlaSil
 3. saol biladerOcak 26, 2019

  Saol kardeşim işime yaradı

  YanıtlaSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)