Ücretsiz Açılan Siteye Reklam koyma , Blogspotlu Siteye Reklam Alma

   
 Şu zamanlarda internette web sitesi açmak bir hayli kolaylaştı ve çoğu kişi buna bedavadan sahip olabiliyor. Ancak çoğu internet sitesi açan kişinin hedefi kendisine ait bir kitle oluşturup yazılarının okunması değil, para kazanmak oluyor. Hal böyle olunca da herkes Google'ın reklam verme şirketi olan AdSense ' ye başvuruyor. Adsense 'nin ise bu başvuruları kabul etme koşulu var. Öyle sitesine en fazla 50 kişi girmiş birinin web sitesine neden reklam versin ki?
Bu yazımda sizlere Adsense dışında size direk reklam verecek bir siteden bahsedeceğim . Söylemeden önce Google ın reklam verme kriterletini söyleyeyim. Belki kriterlere uygunsunuzdur ve benim söyleyeceğim siteden reklam almanıza gerek bile kalmaz belkide.

Google Adsense Başvuru Kabul Kriterleri
Kendine ait bir web sitesi/blog
   Kendinize ait bir web sitenizin olması gerekir. Yani benimki gibi www.waytekno.com arada blogspot yazısı olmamalı


6 Aylık Aktiflik

    Sitenizin 6 aydan beri aktif olması zorunlu. Çünkü onlar sitenin 1ayındaki hevesle 6. aydaki hevesin aynı olmadığını bildikleri için eğer 6. aya kadar sabredebilirsen veririz diyorlar.


+18 Olmanız zorunlu

    18 yaşından büyük olmanız da ayrı bir konu. 18 yaşından küçükseniz birkere internetten para kazanamazsınız.


Cinsel içerik yasak

   Sitenizde +18 içerik varsa aynı şekilde asla kabul edilemezsiniz.


Özgün içerik
   Sitenizde asla kopyala yapıştır cümleler olmamalı hatta resimler bile. Resimleri kendiniz yapmak zorundasınız. Örneğin ben çoğu kapağın resmini kendim yapıyorum. Çok profesyonel olmasa da bence güzel oluyor ve insanların resimlerini çalmamış oluyorum. Eğer hiç resim programınız yok ise Paint 3D ile bile yapabilirsiniz.

Trafik kaynakları

Birazdan vereceğim tıklanma ile para veren sitenin reklamlarını adsensenin reklam verdiği sitenize koyamazsınız. Aksi takdirde Adsense anlaşmayı fesh eder.


Şimdi gelelim söyleyeceğim tıklanma ile para veren siteye. Eğer yukarıdaki kriterlereden sadece birine bile uygun değilseniz ve reklam vermeyi çok istiyorsanız bu site tam size göre. Ancak baştan söyleyeyim ben bunu tavsiye etmem çünkü çok fazla reklam verdiği için resmen millet sitenize giremiyor.Ancak şöyle güzel bir yanı var sitenizin herhangi bir yerinin linkini ya da sitenizin ana sayfasının linkini , reklam veren siteye yapıştıryorsunuz ve size bir link veriyor bu linki herkesle paylaşın her tıklanmada 2kuruş . ancak gittikçe artan bir kuruş bu.
Evet sitemiz Link TL. Link Tl den kolayca reklam alabilir ve sitenize koyabilirsiniz. Siteye girince yapmanız gerekenleri anlatıyor zaten, çok bir şey anlatmaya gerek yok.
Çoğu kişi bu sayede çok fazla para kazanıyor. Aylık 500tl kazandığınızı düşünsenize iyi bir sitenin linkini verirseniz neden olmasın?
Anlayamadığınız ve yardıma ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz bir konu varsa İletişim adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. Tıklanınca para geliyormuş 50kuruş okdu benim 1günde. Ama iyi aya vurunca xdd

    YanıtlaSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)