Blogger blogspot yazısı kaldırma I Blogger reklamsız hale getirme
 Blogger kullanıcılarının bildiği gibi eğer sıfırdan ücretsiz bir şekilde blog açtıysanız, adresiniz şu şekilde olacaktır > "www.(adres).blogspot.com". 
   Peki bu blogspot adresi nasıl kaldırılır? Blogspot yazısı ücretsiz nasıl kaldırılır? gibi sorulara şimdi cevap verelim. Öncelikle söylemeliyim ki "blogspot" yazısı para ödemediğiniz sürece asla kalmayacaktır. Yani sitenizi kodlarına girip değiştirmeye kalkarsanız değişecek tek şey sitenizin ara yüzü, oda bozuk bir şekilde. Bu yüzden böyle denemeyin. Ancak sizlere nasıl kaldırılacağını söyleyeceğim.


   "Blogspot"yazısını kaldırmanız için bir domain , sunucu almanız gerekir. Sorun yok çünkü bunlar çok da pahali değil. Benim şuan kullandığım sunucu GoDaddy. Tabi Godaddy gibi birçok web adresi bulunmaktadır. Ancak benim size tavsiyem Godaddy. Tavsiye nedenim ise şuana kadar hiç yavaşlama görmedim. Sunucular kaliteli yani. Onun dışında size önerebileceğim bir çok güvenilir domain satan web adreside var. Ha fiyata gelecek olursak. 

Godaddy nin şöyle bir özelliği var. 

       Siteye giriş yapıyorsunuz ardından almak istediğiniz internet sitesi adresini yazıyorsunuz satın al dediğinizde promosyon kodunuz var mı diye soruyor bu promosyon kodunu bulmak çok kolay internete GoDaddy Promo Code yazınca milyonlarca çıkıyor. Kodu yapıştırıp uygula dediğinizde yaklaşık %50 - %85 (kodunuz nekadar indirim yapıyor ise) lik bir İNDİRİM yapıyor. Yani bu toplam dediklerimin maliyeti size en fazla 25lira tutar . Yani sadece 25liraya blogspot yazısını 1 yıllığına kaldırabilirsiniz! Peki 1 yıl sonra ne oluyor diye soracak olursanız 1 yıl sonra yeniden satın almanız gerekecektir. Bu her site için böyledir. Bende bunu ödemekteyim. Peki diyelim bu kodu satın aldınız ve blogger a aktarmak istiyorsunuz bunu nasıl mı öğrenecekseniz. Çok kolay, bu konu zahmetli değil ama biraz uzun olduğundan burada konuşmayacağım ancak bana  İletişim adresimden kolaylıkla ulaşabilir ve sizleri bu konuda da bilgilendirebilirim.

Yorum Gönder

7 Yorumlar

 1. KAAN TRXDTRXDOcak 16, 2019

  Aslında fiyat pahalı değil alsam mı acaba . beyler tavsiyesi olan? seri cevap

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eğer sitenizin gelişeceğini düşünüyorsanız bence almalısınız.

   Sil
 2. Biraz zor gibi yaw . yapan var mi şuana kadar hiç denemiş olan?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kimse yokmu yaw cevap verin

   Sil
  2. hiç zor değil. Şu anki sitem zaten bu hosting sayesinde bu halde. zorluk yok sadece biraz uzun

   Sil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)